Everall7 Sp. z o.o.

gru 30, 2020

Zhermapol – był

Z ogromną przyjemnością informujemy, że w wyniku restrukturyzacji dnia 20 listopada 2020 roku grupa menadżerów Zhermapol Sp. z o.o. wykupiła od spółki macierzystej Zhermack S.p.A. wszystkie udziały firmy Zhermapol Sp. z o.o. Kolejnym etapem przekształcenia jest zmiana nazwy firmy na Everall7.

Everall7 – jest i będzie!

Jako lider zaopatrzenia rynku w materiały protetyczne w Polsce – akryle na protezy i gipsy dentystyczne – Everall7 kontynuuje produkcję materiałów dla techników dentystycznych, zachowując linie produktowe VillacrylStodent.

Wspieramy polskich techników dentystycznych!

Miski i szpatułki

Miski i szpatułki

Everall7 z przyjemnością prezentuje bardzo estetyczny, ergonomiczny zestaw do mieszania gipsów dentystycznych i alginatowych mas wyciskowych, używanych w gabinetach stomatologicznych oraz maseczek alginatowych, używanych w gabinetach kosmetycznych.

Gazetka promocyjna wrzesień – grudzień 2022 r.

Gazetka promocyjna wrzesień – grudzień 2022 r.

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Czas obowiązywania oferty wrzesień – grudzień 2022 r. Mamy nadzieję, że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem.

Gazetka promocyjna lipiec – sierpień 2022 r.

Gazetka promocyjna lipiec – sierpień 2022 r.

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą obowiązującą przez lipiec i sierpień. Mamy nadzieję, że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem.

Projekt Mołdawia

Projekt Mołdawia

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż naszych produktów w Mołdawii.

Konferencja PTTD

Konferencja PTTD

Moi Drodzy, jako Złoty Sponsor bardzo serdecznie zapraszamy na Konferencję PTTD.

Nowa linia produktów 4Shine Polishing Powder

Nowa linia produktów 4Shine Polishing Powder

Everall7 z przyjemnością prezentuje nową linię produktów pomocniczych przeznaczonych do wstępnego polerowania tworzyw akrylowych i termoplastycznych 4Shine Polishing Powder.

Projekt Armenia

Projekt Armenia

Miło nam poinformować, że rozpoczęliśmy sprzedaż naszych produktów w Armenii.