Frezy serii 4Shine Cutter

gru 24, 2022

Oferta

Everall7 z przyjemnością prezentuje Państwu frezy do obróbki materiałów akrylowych, gipsowych i termoplastycznych serii 4Shine Cutter o krzyżowo-poprzecznych nacięciach.

4shine cutters to seria frezów z drobnoziarnistego węglika spiekanego
o wysokiej twardości, przeznaczona do potrzeb techników dentystycznych.

4Shine Polishing paste

4Shine Polishing paste

Seria 4Shine została zaprojektowana w celu zapewnienia technikom dentystycznym doskonałych efektów obróbki i polerowania.
Entuzjastyczne przyjęcie linii 4Shine przez profesjonalistów z branży na całym świecie zachęciło nas do poszerzenia gamy jej produktów a efektem tego jest kolejna nowość –
4Shine Polishing paste.

Moi Drodzy

Moi Drodzy

Jak co kwartał zapraszamy Was do skorzystania z naszych aktualnych promocji, które obowiązują do końca czerwca 2023 roku.

tuby w poszukiwanych przez Was rozmiarach

tuby w poszukiwanych przez Was rozmiarach

Przypominamy, że w naszej ofercie znajdują się tuby w poszukiwanych przez Was rozmiarach. O szczegóły zapytaj w swoim sklepie z materiałami dla techników dentystycznych.

Nowy kolor gipsu

Nowy kolor gipsu

Prezentujemy Państwu nowy kolor marki STODENT III błękitny powstały przy współpracy europejskich techników dentystycznych, którzy zgłaszali nam zapotrzebowanie na mniej barwiący niebieski gips, bez domieszek koloru fioletowego czy czerwonego.

IDS Kolonia

IDS Kolonia

Zapraszamy Państwa do Kolonii na wystawę dentystyczną, która odbędzie się w dniach 14-18 marca 2023. Znajdziesz nas w hali 10.1 na stoisku C087.

Villacryl Thermo Multi Spray

Villacryl Thermo Multi Spray

Everall7 z przyjemnością prezentuje uniwersalny smar przeznaczony do puszek, kartridży i tub aluminiowych. Materiał, do którego produkcji zastosowane są wysokiej jakości surowce bez rozpuszczalników, dostępny jest w wygodnym aerozolu.

Miski i szpatułki

Miski i szpatułki

Everall7 z przyjemnością prezentuje bardzo estetyczny, ergonomiczny zestaw do mieszania gipsów dentystycznych i alginatowych mas wyciskowych, używanych w gabinetach stomatologicznych oraz maseczek alginatowych, używanych w gabinetach kosmetycznych.

Gazetka promocyjna wrzesień – grudzień 2022 r.

Gazetka promocyjna wrzesień – grudzień 2022 r.

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Czas obowiązywania oferty wrzesień – grudzień 2022 r. Mamy nadzieję, że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem.

Gazetka promocyjna lipiec – sierpień 2022 r.

Gazetka promocyjna lipiec – sierpień 2022 r.

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą obowiązującą przez lipiec i sierpień. Mamy nadzieję, że spotka się ona z Państwa zainteresowaniem.