OFERTA PRACY – DZIAŁ MARKETINGU

sie 17, 2023

Everall7 sp. z o.o., firma produkcyjno-handlowa w branży stomatologicznej poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent ds. marketingu

MIEJSCE PRACY:
Warszawa

KOMPETENCJE (WYMAGANIA):
– wykształcenie specjalistyczne (preferowane w zakresie techniki dentystycznej, higieny dentystycznej lub/i marketingu)
– przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy na rynku stomatologicznym lub/i marketingu
– znajomość przynajmniej jednego języka obcego w stopniu dobrym (wymagany angielski i/lub rosyjski)
– zorientowanie na realizację celów
– zdolność do pracy w zmieniającym się otoczeniu
– bardzo dobre umiejętności pisania i wypowiadania się
– znajomość zasad działania kanałów komunikacji marketingowej
– znajomość rynku i produktów firmy
– umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
– biegła obsługa Microsoft Office
– prawo jazdy kategorii B
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Asystent ds. marketingu realizuje politykę marketingową firmy oraz cele szczegółowe określone przez Kierownika Działu Marketingu
W szczególności do zakresu obowiązków należą:
1. Budowanie i realizacja strategii marketingowej
– udział w planowaniu aktywności marketingowych mających na celu promocję firmy i oferowanych produktów oraz ich realizacja
2. E-Marketing
– aktualizacja strony internetowej
– aktualizacja treści na kanałach social mediów społecznościowych
– monitorowanie wyników, pozycjonowania i efektów działalności digital (analitics)
– współpraca podczas przygotowywania treści poprawiających wizerunek marki
3. Wydarzenia firmowe
– współpraca w organizacji udziału w wystawach i targach
– współpraca w organizacji i uczestnictwie w konferencjach, sympozjach i innych imprezach o charakterze szkoleniowym i nieszkoleniowym
– współpraca w organizacji imprez firmowych
4. Marketing handlowy
– współpraca przy organizacji akcji marketingowych
– współpraca przy tworzeniu ofert promocyjnych dla klientów hurtowych i detalicznych, gazetki promocyjne
– współpraca przy organizacji i zarządzaniu programami lojalnościowymi dla klientów ostatecznych
5. Analiza rynku
– analiza działań konkurencji
– badanie satysfakcji klienta
6. Wykonywanie innych zadań zlecanych przez przełożonych w zakresie działalności firmy
CO OFERUJEMY:
Stałą pracę w dobrze rozwijającej się firmie będącej częścią międzynarodowej grupy
Możliwość ciągłego doszkalania się i rozwoju kompetencji
Pakiet dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych i na życie

Aplikacje wraz z dopiskiem:

  • Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. 1 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych
    osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez EVERALL7 Spółka z ograniczoną
    odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie ul. Augustówka 14, 02-981 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
    Zapoznałam/zapoznałem się z informacją i pouczeniem dotyczącym przysługujących mi praw.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
    dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez
    EVERALL7 Spóła z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie ul. Augustówka 14,
    02-981 Warszawa.

prosimy kierować na adres praca@everall7.pl

Pobierz ofertę