Oferta pracy

cze 2, 2023

Everall7 sp. z o.o., firma produkcyjno-handlowa w branży stomatologicznej poszukuje pracownika na stanowisko:

SPECJALISTA DS. EDUKACJI KLINICZNEJ

MIEJSCE PRACY:
Warszawa

KOMPETENCJE (WYMAGANIA):
– wykształcenie w zakresie techniki dentystycznej i/lub stomatologii (w zakresie marketingu będzie dodatkowym atutem)
– przynajmniej 2-3 letnie doświadczenie w pracy w branży stomatologicznej
– znajomość przynajmniej jednego języka obcego w stopniu dobrym (wymagany angielski i/lub rosyjski)
– umiejętności komunikacyjne i interpersonalne
– bardzo dobre umiejętności pisania i wypowiadania się
– umiejętność strategicznego planowania i umiejętności analityczne
– umiejętność pracy na komputerze, w tym w programach Microsoft Office
– biegła obsługa Microsoft Office
– prawo jazdy kategorii B

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Specjalista ds. edukacji klinicznej realizuje politykę kierownictwa w zakresie edukacji klinicznej i komunikacji skierowanej na zewnątrz firmy oraz cele szczegółowe określone przez Kierownika Działu Marketingu.

W szczególności do zakresu obowiązków należą:
1. Współpraca z placówkami edukacyjnymi i organizacjami branżowymi (zawodowymi)
Edukacja kliniczna:
– współpraca z liderami opiniotwórczymi w zakresie organizowanych wykładów i szkoleń
– przygotowywanie prezentacji na szkolenia i wykłady
– przygotowanie techniczne wykładów, warsztatów i innych szkoleń
– przygotowanie i prowadzenie zajęć dydaktycznych, w tym w języku obcym
2. Marketing marki i wydarzenia marketingowe
– współpraca przy organizacji i przygotowaniu udziału w eventach
– uczestnictwo w wystawach, konferencjach i innych imprezach branżowych
3. Monitorowanie rynku stomatologicznego
– szukanie możliwości ekspansji firmy w starych i nowych segmentach rynku
– badanie potrzeb rynku
– współpraca przy wdrażaniu w życie strategii wprowadzania nowych wyrobów na rynek

CO OFERUJEMY:
▪ Stałą pracę w dobrze rozwijającej się firmie
▪ Możliwość ciągłego doszkalania się i rozwoju kompetencji
▪ Pakiet dodatkowych ubezpieczeń zdrowotnych i na życie

Aplikacje wraz z dopiskiem:

  • Na podstawie art. 6 ust. 1 lit. 1 RODO wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez EVERALL7 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie ul. Augustówka 14, 02-981 Warszawa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
  • Zapoznałam/zapoznałem się z informacją i pouczeniem dotyczącym przysługujących mi praw.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez EVERALL7 Spóła z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Warszawie ul. Augustówka 14, 02-981 Warszawa.

    prosimy kierować na adres praca@everall7.pl

Pobierz ofertę